Quer-

 

QUER-UC UC-II® Tip-II Kollajen Nedir?

  • QUER-UC UC-II® Tip-II Kollajen Ar-Ge Çalışmaları Sağlık Bilimleri Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi "TEKNOPOL İSTANBUL" da yapılmış bir üründür.
  • UC-II® tavuk göğüs kemiği kıkırdağından elde edilmiş bağışıklık sistemi ile birlikte çalışan, denatüre edilmemiş (doğal) tip II kolajen içeren patentli bir kollajen formudur.
  • UC-II® Tip-II Kollajen etkisi araştırmalar ile kanıtlanmış bir üründür.
  • Kolajen formlarına ek olarak UC-II® Tip-II Kollajen'in emilim ve etkinliğini arttıran kondroitin, glukozamin sülfat, MSM, hyaluronik asit, boswella bitkisi, C vitamini, D vitamini, çinko, Bor, Zerdecal, Söğüt Kabuğu Ekstresi, Manganez, Karabiber Ekstresi, Quercetin gibi eklemlerin beslenmesi için önemli içerikler mevcuttur.
  • Ürünümüz patentli DRcaps® kapsül teknolojisi sayesinde içeriği mide asidinden etkilenmeden doğrudan kalın bağırsakta çözünüp etkinliklerini %100 oranında gösterirler. Ayrıca mide bulantısı yapmaz, tadı ve kokuyu maskeler ve tüketicinin tercih ettiği bir dozaj formunda reflü hastalarını etkilemez.
  • Bilgi Şeker, tuz ve nişasta içermez. Gluten, maya, buğday, soya, süt ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez.
  • Renklendirici, yapay aroma, tatlandırıcı ve koruyucu kullanılmamıştır.

 

Kullanım şekli;

Her gün yatmadan önce bol su ile  1 kapsül alınması önerilir. En az 2 ay kullanılmasını önermekteyiz.

Uyarılar; Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışın. 11 yaş ve üzeri içindir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

 

 

      

 

                                                                           

 

 

İLETİŞİM

"www.aabnatural.com"

Sipariş Ver


:

:

:

:

:

:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.