Imagine Tomorrow 2024 gerçekleşti!
Bu yıl 9.’su düzenlenen EURIE- Avrasya Yüksek Öğretim Zirvesi ve EURIE kapsamında Imagine Tomorrow - Uluslararası Girişimcilik ve İnovasyon Etkinliği 27-28 Şubat tarihleri arasında gerçekleşmiştir. TEKNOPOL İSTANBULTeknopolis TTO ve SBU TEKMER olarak bizler de etkinliğe katılım sağladık.

İlk gün Imagine Tomorrow etkinliğinde yer alan girişimciler proje poster sunumları gerçekleştirdi ve Imagine Tomorrow kapsamında girişimcilik üzerine değerli panellere katılım sağlandı.
 İkinci gün girişimciler, jüri üyelerine projelerini anlattılar ve jüri üyelerinin oylamaları ile seçilen birbirinden değerli girişimci final sunumlarını gerçekleştirerek ödüllerini aldı. Imagine Tomorrow 2024 Ödül Töreni gerçekleştirilerek girişimcilere mentorlük, patent vb. konularda desteklerinde içinde bulunduğu çeşitli kategorilerde ödüller sahipleriyle buluştu. Son gün ise üç gün boyunca devam eden Avrasya Yüksek Öğretim Zirvesi sayesinde uluslararası üniversiteler ve çeşitli dernekler ile etkileşimler sağlandı ve network çalışmaları güçlendirilerek program kapanışı gerçekleştirildi.
Etkinliğe ev sahipliği yapan EURIE ve İstanbul Aydın Üniversitesi TEKMER ailesine teşekkür ederiz.