Bu yıl 8.’si düzenlenen EURIE- Avrasya Yüksek Öğretim Zirvesi ve EURIE kapsamında Imagine Tomorrow - Uluslararası Girişimcilik ve İnovasyon Etkinliği 1-3 Mart tarihleri ​​arasında gerçekleşmiştir. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Sağlık Teknokenti A.Ş, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi TEKMER olarak bizler de etkinlikte yerimizi aldık.

İlk gün Sağlık Bilimleri Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Sağlık Teknokenti firmalarımızdan MaestroHub’ın da dahil olduğu Imagine Tomorrow etkinliğinde yer alan girişimciler proje poster sunumları gerçekleştirdi ve Imagine Tomorrow kapsamında girişimcilik üzerine değerli panellere katılım sağlandı.
 İkinci gün, içerisinde Sağlık Bilimleri Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Sağlık Teknokenti A.Ş Genel Müdürü Dr.Öğr.Üyesi Orhan ÇÖMLEK, Sağlık Bilimleri Üniversitesi TEKMER Genel Müdürü Gözde TÜYSÜZ ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Proje Koordinatörü Mesut YURTÇU’nun da bulunduğu seçkin jüri üyelerinin oylamaları ile seçilen birbirinden değerli girişimciler final sunumlarını yaparak Imagine Tomorrow 2023 Ödül Töreni sayesinde ödülleri ile buluştu. Son gün ise üç gün boyunca devam eden Avrasya Yüksek Öğretim Zirvesi sayesinde uluslararası etkileşimler sağlandı ve network çalışmaları güçlendirilerek program kapanışı gerçekleştirildi. 
Etkinliğe ev sahipliği yapan EURIE ve İstanbul Aydın Üniversitesi TEKMER ailesine teşekkür ederiz.