2020 yılında İstanbul’da faaliyete başlayan DATAMETRİK kısa sürede birçok alanda projelere imza atmış ve yeni projeler ekleyerek halen yolumuza devam etmekteyiz. Şirketimiz ana projelerindeki kalitesiyle 2021 yılında İstanbul Teknopark bünyesine geçmiştir. Yerel ve globalde benzersiz olan “Fisheque” ürününü kuluçka merkezinde hızlıca hayata geçirmeye devam etmekteyiz. Şu an halen İstanbul’da tamamen özgün olarak özel yazılım geliştirme, mobil uygulama geliştirme, kurumsal website hizmetleri, e-ticaret hizmetleri ile iletişim çözümleri ve danışmanlık hizmetleriyle devam etmekteyiz.  

Bu hizmetlerimizin yanı sıra uzun yılların deneyimli kadrosu ile bilişim donanım ve alt yapıda doğru ürün konumlandırarak kısa sürede kurum ve kuruluşların takdirini kazanmanın gururunu yaşıyoruz. Donanımlı teknik çalışanları ile elde etmiş olduğumuz bu güven sayesinde müşteri odaklı yolumuza devam etmekteyiz.  

Genç yazılım mühendis kadrosunu hem ülkemize kazandırmak hem de hizmetimizde sağlıklı bir süreklilik adına; çalışan eğitimlerine önem veren, çalışanlarının düşüncelerine değer veren bir yapıda çalışmaktayız.   

Tüm sektörlerde faaliyet göstermeyi planlayan şirketimiz; insanlığa verdiğimiz değer, ilkelerimizden asla taviz vermeyen yapımız ve dünya çapında kullanılacak yazılım ürünlerimiz ile hedeflerimize doğru ilerliyoruz. Kalitemizden faydalanacak, başarısını DATAMETRİK yazılımları ile arttıracak olan müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. 

Biz DATAMETRİK olarak kurulduğumuz gün; kısa ve uzun vadeli vizyonlarımızı belirledik. Bu yolda emin adımlar ile ilerlemeye devam edeceğiz.   Çalışanlarımız ve değerli müşterilerimize; kısacası DATAMETRİK Ailesi'ne inanıyoruz.