%22 ORTAĞI OLDUĞUMUZ SBU TEKMER AÇILDI.
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank tarafından açılışı gerçekleştirilen Sağlık Bilimleri Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Sağlık Teknokenti olarak başvuru sürecini yürüttüğümüz ve aynı zamanda %22 oranında ortağı olduğumuz KOSGEB destekli Sağlık Bilimleri Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Merkezi açılış törenine Teknopol İstanbul Genel Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Orhan Comlek ve Teknopol İstanbul ekibi ile katılım sağlandı.  
Açılış Törenimize TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız, KOSGEB Hasan Basri Kurt, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, Keçiören Kaymakamı Mehmet Akçay, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Sağlık Bilimleri Üniversitesi rektör yardımcıları, akademisyenler, SBU TEKMER’de yer alan işletme temsilcileri, girişimciler ve öğrenciler katılım sağladı.
SBU TEKMER Genel Müdürümüz Gozde Tuysuz, Lec., MBA ’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.