1. Uluslararası Teknoloji ve Yazılım Zirvesi'ndeyiz!

Sayın Genel Müdürümüz Dr. Öğretim Üyesi Orhan ÇÖMLEK ile TEKNOPOL İSTANBUL, TEKNOPOLİS TTO ve SBU TEKMER olarak TÜYAFED Yazılımcılar Federasyonu'nun düzenlediği ve partner sponsoru olduğumuz 1. Uluslararası Teknoloji ve Yazılım Zirvesi'nde yerimizi aldık.

İstanbul Valisi Sayın Davut GÜL ve TÜYAFED Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa ÇALIŞ'ın açılış konuşmasının ardından Genel Müdürümüz Dr. Öğretim Üyesi Orhan ÇÖMLEK'e plaket takdiminde bulunuldu.

TEKNOPOL İSTANBUL ve SBU TEKMER girişimci firmalarından; Massive Bioinformatics, Piyonsoft, DataSurgery, MagicPAY, Medyland Teknoloji A.Ş., Extenship, Disastech ve Argustech' te zirveye katılım sağlayarak açmış oldukları stantları sayesinde ihracatlarını arttırmaya yönelik iş birlikleri gerçekleştirdi.
Girişimci firmalarımızın yanı sıra kurmuş olduğumuz stant ile tüm katılımcı ve ziyaretçilerimize TEKNOPOL İSTANBUL, TEKNOPOLİS TTO ve SBÜ TEKMER’imizin tanıtımlarını gerçekleştirerek TEKNOPOL İSTANBUL, TEKNOPOLİS TTO,USHAŞ ve TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ iş birliğiyle hayata geçen International Health Education Learning Platform (I-HELP) projemizi tanıttık.

Başta TÜYAFED Yazılımcılar Federasyonu olmak üzere zirvenin düzenlenmesinde emeği geçen ve katılım sağlayan herkese teşekkür ederiz.